Mobilne planetarium " Pasjonaci" Robert Przybylski , Laboratorium Poznań


Idź do treści

Science Show


„SCIENCE SHOW- czyli Laboratorium Pod Napięciem” widowiskowe pokazy z dziedziny fizyki w przedszkolu i szkole - odpowiemy jak bezpiecznie bawić się prądem – czy to możliwe – sprawdź sam!!

Atrakcje , że dosłownie włos się jeży!! Uczniowie i dzieci mają okazję zobaczyć kule i rury, wypełnione barwnymi zygzakami piorunów. Nasza najnowsza propozycja to pasjonujący "Teatr pod napięciem” pozwalający poznać różne oblicza prądu i zrozumieć zasady rządzące elektromagnetyzmem, elektrostatyką.
" Zanurzamy się w „ elektroświat” i będziemy czerpać radość z obcowania z fizyką na najwyższym poziomie."
Przy okazji ma to również oddziaływanie terapeutyczne - czego dowiedli sami naukowcy . Na co dzień takie pomoce fizyczne wykorzystywane są przez osoby, które aranżują specjale
Sale doświadczalne -światła- specjalnie pomieszczenia z urządzeniami stymulującymi rozwój zmysłów( szczególnie dla osób i dzieci niepełnosprawnych i różnymi innymi zaburzeniami. ). Przez to następuje m.in. aktywizacja do przyśpieszenia procesów rozwoju i nauki.
"Podczas zajęć odkryjecie w sobie pasje, które może nawet nie podejrzewaliście że w nas drzemią. !!"
--------Dowiemy się czym jest plazma co to takiego elektrochemia, elektryczny fryzjer, maszyny elektrostatyczne, kule plazmowe, jak uzyskać prąd z ogórka oraz nauczymy dzieci jak tworzyć obwody elektryczne i tworzyć inne niecodzienne eksperymenty nawet we własnym domu ( oczywiście pod okiem rodziców!!)

Gorąco zapraszamy !!!.
Cena: w zależności od ilości osób i dojazdu - już od 8 zł /osPowrót do treści | Wróć do menu głównego