Mobilne planetarium " Pasjonaci" Robert Przybylski , Laboratorium Poznań


Idź do treści

Rekomendacje

Gorąco polecam zajecia z Panem Robertem. Ogrom wiedzy a także kreatywny sposób jej przekaania jest nieprzeceniony. Pan Robert zyskał sobie uznanie przedszkolaków swoją sympatyczna aparycją oraz odpowiednim podejściem. Zajecia były ciekawe i zyskały poważanie nie tylko dzieci, ale takze grona pedagogicznego. Jesli ktokolwiek ma jeszcze watpliwości, czy zaprosić Pana Roberta na warsztaty, niech natychmiast sie ich pozbedzie. Polecam.
06.2021 - R. Pawelska - Przedszkole nr 1 Gryfice

Wszystkim bardzo się podobało spotkanie. Dzieci z wielkim entuzjazmem opowiadały o eksperymentach i doświadczeniach , które miały okazję z Panem Robertem przeprowadzić. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie.
06.2019 - dzieci oraz personel z PP nr 7 w Głogowie.

Udział w warsztatach ( 8 tygodni) sprawił wszystkim uczestnikom dużo radości , a także pobudził ich wyobraźnię. Powierzone zadanie Pan Robert wykonał profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem , a efektem były usmiechy dzieci.
08.2018 - Fregata Swimming - półkolonie na Termach Maltańskich

Biblioteka Gminy Mycielin skałada
serdeczne podziękowanie firmie "Pasjonaci" za przeprowadzenie zajęć eksperymentalnych dla dzieci z wykorzystaniem Mobilnego Laboratorium 08.2018 - Dyrektor Biblioteki Mycielin

"Dzieci były bardzo zadowolone
. Opinie nauczycielek były pozytywne. Panie podkreślały Pana dobre podejście do dzieci i umiejetność opowiadania."
06.2017 - Przedszkole 22 , Swarzędz - nauczyciel Małgorzata G.

"Zajęcia przeprowadzone przez Panów , były zdecydowanie absorbujące uwagę dzieci. Język , którym Panowie się posługiwali aktywizował wyobraźnię, a
wiedza przekazywana, trafiała do uczniów ponieważ miała charakter praktyczny. Prosimy o podobne zajęcia w przyszłości" 04.2017 - Szkoła Podstawowa nr 1 w Murowanej Goslinie , nauczyciel, J.Dejk.

"Chciałam powiedzieć, że dzieci są zachwycone Pana pokazem " ( laboratorium)
03.2017 - Prywatna Szkoła Pod. "Da Vinci" w Poznaniu , nauczyciel Małgorzata R.

Podziękowanie "
za ogromny wkład włożony w przygotowanie spotkań z cyklu Pasjonaci-epicentrum pasji w roku szkolnym 2015/16 Dyrektor,Grono Pedagogiczne,Przedszkolacy Przed. 17 Gorzów Wlkp 06.2016

" Państwa pomoc nie tylko wzbogaca nasze wspólne świętowanie, ale jest też pięknym świadectwem bezinteresowności i życzliwości. Dziękujemy za wsparcie Pikniku Parafialnego i zabawy SantoFanto" Parafia w Tarnowie Podg. r. 2016

" W dniach 18-19.12.2012 odbyły sie prezentacje planetarium w 2 szkołach średnich: Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego oraz Zespole Szkół Budowlanych w Miedzyrzeczu . Prezentacja prowadzona bardzo merytorycznie , zgodnie z zamówionym tematem. Spotkania odbywały się punktualnie z wykorzystaniem każdej minuty. Uczniowie chętnie uczestniczyli w pokazach. Polecam firmę Pasjonaci kazdemu kto planuje przedstawić uczniom ciekawą lekcje z astronomii"
-------- grudzień 2012
Organizator w 2 szkołach średnich w Bobowicku i Miedzyrzeczu - Beata W.

"Spotkania były
bardzo interesujące. Uczniowie dowiedzieli się wielu nowych rzeczy o gwiazdach i planetach, podobała im się też forma zajęć - czuli się jak w prawdziwym kosmosie. Spotkania bardzo pobudziły ich wyobraźnię, oraz zbudziły chęć poznawania tego, co nieznane. Długo wspominali czas spędzony w Planetarium!"
---------22.12.2012 Nauczyciel i Organizator - Małgorzata F. w Szkole Pod. nr 58 w Poznaniu

„ ….dzięki pokazom w Mobilnym Planetarium nie trzeba jechać do Torunia....”
------ czerwiec 2012
Dyrektor wraz z gronem Nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Opalenicy.

"Jeszcze raz dziękuję Panu za przeprowadzenie spotkań edukacyjnych dlauczniów naszej szkoły. Dziękuję za profesjonalne potraktowanie dla dzieci na różnym poziomie. Wysoko oceniamy formę prezentacji iwiadomości przekazywanych naszym uczniom a dotyczących następstwłania żywiołów. Jestem przekonana,że jeszcze nie raz skorzystamy z Pana oferty .Będziemy w kontakcie. Łączę wyrazy szacunku"
------ 22.05. 2012 Wicedyrektor SP 89 Teresa S.

"Uczniowie klas 6 Szkoły Podstawowej w Suchym Lesie jeszcze raz dziękują, za przyjazd do naszej szkoły mobilnego planetarium. Skorzystaliśmy z Państwa oferty propagującej wiedzę o Wszechświecie. Oferowana przez Was forma zajęć,
umożliwia uczniom lepsze poznanie naszego Układu Słonecznego poprzez możliwość- obserwacji przestrzennej ciał niebieskich, jak i również- wymiany zdań, poglądów, ciekawostek z prowadzącym zajęcia pasjonatem astronomii. W zmieszczonym, na Waszej stronie, opisie programów, znaleźliśmy też inne projekty z zakresu wiadomości przyrodniczych, Jest to ciekawy pomysł, być może na następne spotkania. przyrody. "
-------- 29.09. 2011 Nauczyciele przyrody. Aleksandra J.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego