Mobilne planetarium " Pasjonaci" Robert Przybylski , Laboratorium Poznań


Idź do treści

Jak pomagam !

PODWÓJNA SATYSFAKCJA! Wybierając nasze usługi – wspierasz terapię małego Hubercika!!!

Hubert ma prawie 11 lat, od początku żyje z wrodzoną wadą serca: tetralogia Fallota, w ubiegłym roku zdiagnozowano u Niego również torbiel w przegrodzie przeźroczystej mózgu oraz autyzm. Chłopiec mimo wielokrotnego pobytu w szpitalu, bólu i trudów w zmaganiu się z chorobami jest bardzo radosny. Obecnie Jego wielopłaszczyznowa terapia polega na zajęciach z pedagogiem specjalnym, asystentką pedagoga spec., logopedą, terapeutą integracji sensorycznej, psychologiem. Nieustannie jest poddawany wielu badaniom, przeprowadzanym przez kardiologa, genetyka, neurologa, neurochirurga, gastroenterologa, psychiatrę itd...można się domyślić cała terapia jest bardzo kosztowna. Co miesiąc koszt terapii wynosi to od 4-6 tyś. zł !!!
Hubercik robi wielkie postępy w przybliżaniu się do świata, który dla autyków jest pełen wciąż nowych zagrożeń. Dlatego warto wspierać tę konkretną pomoc terapeutyczną, gdyż ze zdumieniem obserwujemy jak nasz synek osiąga kolejne sukcesy!
KAŻDY MOŻE POMÓC HUBCIOWI I BYĆ PEWNYM, ŻE WYBIERAJĄC NASZE USŁUGI CZĘŚĆ ZYSKÓW ZOSTAJE PRZEKAZNA WŁAŚNIE NA TERAPIĘ HUBCIA.
Istnieje mozliwość oddzielnych wpłat jak również przekazania 1% podatku na terapię. Można to zrobić wpłacając na konto :
Fundacja "Jaś i Małgosia" ul Tatrzańska 105 Łódź KRS 0000127075
nr konta 88 1240 2539 1111 0010 2766 0745 -dopisek # 652 Hubert Przybylski


Z góry DZIĘKUJEMY!
Robert i Natalia PrzybylscyPowrót do treści | Wróć do menu głównego