Mobilne planetarium " Pasjonaci" Robert Przybylski , Laboratorium Poznań


Idź do treści

Fotografia NATURY

Witam. Serdecznie zapraszam do współpracy poprzez zakup zdjęć czy to w postaci plików, czy to wydrukowanych prac wielkoformatowych. Przykładowe zdjęcia są na stonie . Nie są to oczywiście wszystkie zdjęćia. Wykonuję również zdjęcia przyrodnicze na zamówienie, zarówno reklamowe, czy do publikacji, czy innego wykorzystania. Specjalizuję się w fotografi polskiej przyrody. Szczególnie umiłowałem sobie pewne grupy roślin a mianowicie :rośliny chronione , storczyki , rośliny kserotermiczne, geofity. Wielokrotnie robiłem też zdjęcia różnym dzikim zwierzętom, a w szczególności niektórym ptakom ( z uwagi na zamiłowanie do ornitologii) ale również płazom, chrząszczom czy pięknym motylom.
Prezentowane zdjęcia mogą mieć zastosowanie w wielu rodzajach publikacji , czy w przestrzeni wirtualnej jak i medialnej np.:
-
prospekty, katalogi firmowe
-
wydruki wielkoformatowe do upiekszania wnętrz zarówno w firmie jak i w mieszkaniu
-
kalendarze, ksiązki, publikacje naukowe, albumy, przewodniki, gazety, czasopisma
-
kampanie reklamowe
Wielokrotnie brałem udział w wystawach fotograficznych, zgłaszałem z sukcesem zdjecia do konkursów przyrodniczych - wyróżnienia w
FOTO EKO Salamandra .

W ofercie znajdą Państwo :
- orginalne zdjęcia , zdjecia w super jakości
- oferuje pomoc w wyborze zdjęć, można wymienić zdjęcia
- sprzedaż dokonuję za pomocą rachunków lub faktury z informacjami o warunkach licencji
- płatność przelewem po otrzymaniu i zaakceptowaniu materiału w przypadku firm

Zdjęcia są sprzedawane na zasadzie licencji do jednokrotnego wykorzystania. Każdorazowo przeprowadzana jest kalkulacja ceny za dane zdjęcie w zależności od zapotrzebowania- rodzaj publikacji, nakład, wielkość zdjęcia w druku ilość jednorazowo zamówionych fotografii. Za kazdym razem proszę o umieszczenie autora zdjęć w formie zapisu: Robert Przybylski ( dotyczy to publikacji albumowych). Proszę też o przesłanie jednego egzemplarza autorskiego.

Jeśli spodobają się Państwu zdjęcia , a wierzę ,że tak, to proszę przejść do zakładki kontakt- zadzwonić lub napisać.
Dziękuję. Pozdrawiam serdecznie.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego